Shop Mobile More Submit  Join Login
Return of Samwise Gamgee by eaneli Return of Samwise Gamgee by eaneli
"And he went on, and there was yellow light, and fire within; and the evening meal was ready, and he was expected. And Rose drew him in, and set him in his chair, and put little Elanor upon his lap.
He drew a deep breath. 'Well, I'm back', he said."
J.R.R. Tolkien, The Lord of the Rings

Ha ha - Kasia Cichopek jako Różyczka Cotton :lol:
O jak ja bardzo nie umiem rysować wnętrz :P
A no tak - i Edgar Allan Poe jako jeden z przodków - portret owalny nota bene :P

Uznajmy, że jak ktoś trzyma talerz, to może nim obracać na wszystkie możliwe strony i perpektywa takiego talerza nie dotyczy. Jeśli talerz stoi sam, bez niczyjej pomocy, a coś nam nie pasuje, to znaczy, że deska w stole nie została należycie wpasowana w kompozycję blatu i naczynie zwyczajnie się przekrzywiło - prawa perspektywy nie dotycza również. Wrażenie, że stół się przewraca jest mylne - on jest tylko ustawiony pod nietypowym kątem :P Ściany są dziwne, bo to Bag End i należało do Bagginsów, a wiadomo, że Bagginsowie byli "frikami" :plotting:
:iconwandas:
wandas Featured By Owner Nov 27, 2008
Mmm :)
Czarno-białe zdecydowanie bardziej wpadają mi w oko. Jedynie co mogę powiedzieć o całości, że lepiej chyba czujesz się w rysowaniu miejsc, bo postacie są jakby mniej dbale dorysowane. Ale i tak bardzo to dobre :)
Reply
:iconeaneli:
eaneli Featured By Owner Nov 27, 2008
Nienawidzę rysować miejsc - a już w szczególności wnętrz :D Po prostu nie umiem rysować ;) Do tego rysunku powstało z osiem konkretnych szkiców - tych niekonkretnych nie liczę. Do Sama pozował mi mój brat cioteczny (udawał, że trzyma dziecko) ;) Reszta postaci miała za bardzo nie ujawniać, że hobbicie (ludzkie też;) proporcje są mi obce :P
Reply
Add a Comment:
 
×
Details

Submitted on
June 23, 2008
Image Size
335 KB
Resolution
1300×819
Thumb

Stats

Views
679
Favourites
10 (who?)
Comments
2
Downloads
8

Camera Data

Make
KYOCERA
Model
FC-S3
Shutter Speed
1/64 second
Aperture
F/2.8
Focal Length
8 mm
ISO Speed
100
Date Taken
Jul 9, 2001, 5:35:54 PM
×